Doskonałe monitory dla graczy i grafików

Jak wiemy gracze, którzy zwracają uwagę na jakość dźwięku i obrazu, a także graficy potrzebują monitorów o bardzo dobrych parametrach. Tego typu sprzęty są jednak bardzo drogie i niestety nie każdy może sobie na nie pozwolić. Jednak istnieje pewne rozwiązanie, które pozwoli na kupno bardzo dobrego monitora w niskiej cenie, a mianowicie tanie monitory poleasingowe od Pro4it.pl. Są to sprzęty, które były użytkowane przez firmę czy korporację i skończyła się im właśnie umowa leasigu. Jednak czy takie rozwiązanie jest korzystane każdy musi ocenić sam. Kiedy zależy nam na konkretnym modelu i konkretnej marce to takie rozwiązanie często jest jedyne.

Tanie monitory czy poelasingowe

Jeśli mamy mało funduszy na zakup monitora to niestety posiadamy tylko dwa wyjścia. Możemy kupić tani monitor, który będzie gorszej marki i o gorszych parametrach albo w tej samej cenie kupić sprzęt używany, jednak o lepszych parametrach i z pewnością dużo lepszym obrazie.
Wiele osób ma sprecyzowane wymagania i kilka modeli do których są przekonani, jednak tylko wysoka cena jest przeszkodą do kupna. Monitor kupiony drogą poleasingową jest więc jedyną z możliwych opcji, aby móc mieć na własność wymarzony sprzęt i to w cenie jaka nam odpowiada. Warto rozważyć owy pomysł tym bardziej, że często używany sprzęt działa o wiele lepiej niż ten nowy, kupiony w niższej cenie jednak niszowej marki. Tanie sprzęty nie dość, że często się psują to i jakość jest wątpliwa.

Dodaj komentarz