Czym wyróżniają się słuchawki TWS?

W Polsce słuchawki TWS cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. TWS (True Wireless Earbuds) to tak naprawdę w 100% bezprzewodowe słuchawki, które są w stanie odtworzyć dźwięk dzięki wykorzystaniu popularnej technologii Bluetooth. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o kablach.

Jak to działa?

Oryginalne słuchawki TWS Manta składają się ze słuchawki głównej (podstawowej), która tak naprawdę działa jako przekaźnik pomiędzy źródłem audio, a drugą słuchawką. Warto wspomnieć także o tym, że słuchawka główna odpowiedzialna jest również za kompensowanie wszelkich opóźnień audio. Mowa tutaj oczywiście o tzw. latencji. W celu ograniczenia latencji, obie słuchawki automatycznie wysyłają dane między sobą, dzięki czemu możliwe jest obliczenie czasu trwania tego procesu. W dużej mierze to właśnie dzięki możliwości ustalenia czasu opóźnień, główna słuchawka jest w stanie skompensować wszelkie opóźnienia i zapewnić sprawną synchronizację pomiędzy każdą z poszczególnych słuchawek, a źródłem audio.

Dlaczego warto?

Oryginalne słuchawki TWS zapewniają pełną swobodę w poruszaniu się. Tradycyjne słuchawki niestety bardzo mocno ograniczają swobodę ruchu, dlatego też coraz więcej osób stawia na technologię bezprzewodową. Słuchawki wyposażone są w inteligentną obudowę z wbudowaną baterią zasilającą. Jest to doskonały wybór nie tylko dla zagorzałych miłośników muzyki i filmów, ale również dla graczy.