Assassin’s Creed gadźety i inne przejawy kultury masowej

Popkultura to dział rozrywki, z którym żyje każda osoba oglądająca film, serial albo grająca w gry. Dzieli się z jednej strony na dostarczające rozrywki i emocji arcydzieła takie jak Mad Max: Na drodze gniewu, Blade Runner 2049 i wiele innych.

Natomiast z drugiej strony to dzieła, które po jakimś czasie same opuszczają naszą głowę, do czego przyczynia się najczęściej wprowadzona przez nie nuda i brak ładunku emocjonalnego dla czułego serca pasjonata. Fani oczekują trzymających w napięciu wrażeń, których nie zapomną jak i również takich, które będą mogli wspominać przez następne lata na przykład w gronie znajomych. 

Kultura masowa stoi w znacznym stopniu merchem, czyli gadżetami, w które może zaopatrzyć się każdy fan. Największe franczyzy stosujące taką politykę to między innymi Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni, Harry Potter, Wiedźmin lub Assassin’s Creed. Wszystkie te marki opowiadają intrygujące historie, ale tylko Assassin’s Creed może pochwalić się nietuzinkowym konfliktem i to do tego w serii gier, a nie filmów, czy seriali. Assassin’s Creed gadżety pozwalają na pojawienie się w codziennym życiu wypełnionym rutyną elementu tego niepowtarzalnego świata asasynów. Umieszczenie figurki, czy innego przedmiotu związanego z daną marką na półce albo niedaleko naszej ręki na biurku to kusząca opcja. Fan jest w stanie obcować z ulubionym dziełem kultury, czyli na przykład w tym wypadku gadżetami Assassin’s Creed nawet poza grą, czasem odrywając się od zdalnej pracy i jednym okiem spoglądając na to co lubi.

Assassin’s Creed gadżety dostępne na Pixel-Shop.